UNIVERSAL Armwrestling Cup rezultatai

Renginiai

I tarptautiniame rankų lenkimo turnyre "UNIVERSAL Armwrestling Cup" startavo daugiau nei 70 pajėgiausių Latvijos, Kaliningrado bei Lietuvos sportininkų. Klaipėdos miesto garbę ginė 17 sportininkų.

Tarp merginų iki 60 kg, geriausiai sekėsi Ingridai Šidlauskienei, kuri kaire ranka iškovojo sidabro medalį, o dešine ranka tapo nugalėtoja. Vyrų tarpe iki 70 kg sv. ktg. kaire ranka Dovydas Razminas iškovojo III vietą, o dešine ranka Vaidas Morkūnas tapo nugalėtoju. Iki 80 kg kaire ranka nugalėtoju tapo daugkartinis Lietuvos čempionas Paulius Morkūnas, o dešine ranka jam atiteko III vieta. Iki 90 kg tiek kaire, tiek dešine ranka nugalėtoju tapo taip pat daugkartinis Lietuvos turnyrų nugalėtojas Erikas Stonkus. Kaire ranka toje pačioje sv. ktg. III vietą iškovojo Mantas Petreikis. Iki 100 kg dešine ranka sidabro medalį iškovojo daugkartinis Lietuvos čempionatų čempionas Mantas Petrošius. Sunkiausioje svorio kategorijoje +100 kg kaire ranka III vietą iškovojo Mindaugas Juskevičius, o dešine ranka III vietą iškovojo Ramūnas Juknius.

Absoliučioje svorio kategorijoje kaire ranka nugalėtoju tapo Kaliningrado srities sportininkas Ruslan Malcev, II vietą iškovojo Edikas Petkus is Kuršėnų rankų lenkimo klubo, o III vietą užėmė jo brolis Dinas Petkus.

Absoliučioje svorio kategorijoje dešine ranka pasipriešinimo neturėjo Latvijos sunkiasvoris Normunds Tomsons, Pasaulio ir Europos daugkartinis prizininkas ir čempionas. II vietą iškovojo Dinas Petkus, o III vieta atiteko jo broliui Edikui Petkui.

Organizatoriai labai dėkingi generaliniam rėmėjui "Maistas Sportui", be kurių nebūtų įvykęs šis puikus turnyras. Taip pat esame dėkingi naktiniam klubui "Fabrik", Klaipėdos rankų lenkimo klubo "Geležinė ranka" vadovui Vladui Kuizinui, kuris skyrė piniginį prizą, Mildelfina.lt, Jaunimo Skatinimo Fondui, Ajp Studijai, fotografei Eugenijai Miller, operatoriui Vyteniui Lučinskui, keleivių ir krovinių pervežimui "Sindbadas".